Ugrás a fő tartalomhoz
2024. október 18. | Lukács

A 2024. OKTÓBER 22-I ÜLÉS ANYAGA

Létrehozva: 2024. október 17.  |  Utoljára frissítve: 2024. október 17.

Pénzügyi, Gazdálkodási és Ügyrendi Bizottság; Közzétételi egység: döntéshozatal, ülések

2024. október 22. 14:00, Városháza, Rendezvényterem

Rendelettervezet
1./Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata Közgyűlésének rendelettervezete az önkormányzat vagyonáról és a vagyongazdálkodásról szóló 33/2022. (XI.25.) önkormányzati rendelet módosításáról (PGÜB, KGY)
Vágner Ákos Polgármester

2./Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata Közgyűlésének rendelettervezete a szociális célú tűzifa támogatás megállapításáról szóló 15/2021. (VI. 11.) önkormányzati rendelet módosításáról (PGÜB, KSZSB, KGY)

Előterjesztés
3./Előterjesztés a Ney Ferenc Óvoda, valamint a Dobó Katica bölcsőde vagyonkezelési szerződés módosításáról (PGÜB, KGY)

Bocsiné Percze Andrea igazgató, Egri Kertvárosi Óvoda
Béres Anita bölcsődevezető, Dobó Katica Bölcsőde
Szuromi-Vancsó Katalin tagóvodavezető, Ney Ferenc tagóvoda

4./Előterjesztés a KEVIKO Prevenció Védőnői Szolgáltató Kft. 2024. évi üzleti tervének I. negyedéves és I. féléves teljesüléséről (PGÜB, KGY)

Meghívott:
Kovácsné Daruháti Judit ügyvezető, KEVIKO Prevenció Kft.

5./Előterjesztés az Eger és Körzete Hulladékkezelő és Szolgáltató Nonprofit Közhasznú Kft-vel kapcsolatos döntésről (PGÜB, KGY)

Dr. Bánhidy Péter vezérigazgató, EVAT Zrt.
Eged István Renátó ügyvezető, VÁROSGONDOZÁS EGER Kft. ügyvezető, VÁROSGONDOZÁS EGER Kft.

6./Előterjesztés a Kertész utcai parkolóház megbízási szerződése 1. számú mellékletének módosításáró (PGÜB, KGY)

Dr. Bánhidy Péter vezérigazgató, EVAT Zrt.

7./Előterjesztés bérleti jogviszony közös megegyezéssel való megszüntetésére (PGÜB, KGY)

Dr. Bánhidy Péter vezérigazgató, EVAT Zrt.

8./Előterjesztés ingatlan elidegenítéséről (PGÜB, KGY)

Dr. Bánhidy Péter vezérigazgató, EVAT Zrt.

9./Előterjesztés az Érsek u. 10. sz. alatti műterem és a Dobó u. 13. sz. alatti ingatlan kedvezményes használatba adásáról (PGÜB, KIB, KGY)

Meghívott:
Dr. Fejes Szonja vagyongazdálkodási divízióvezető, Evat Zrt.

10./Előterjesztés az EVAT Zrt. kezelésében lévő, nem lakás célú helyiségek nyílt versenyeztetési eljárás útján történő bérbeadásáról (PGÜB)

Meghívott:
Dr. Fejes Szonja vagyongazdálkodási divízióvezető, Evat Zrt.

11./Előterjesztés önkormányzat tulajdonában lévő ingatlan nyílt versenyeztetési eljárás útján történő bérbeadásáról (PGÜB)
Csákvári Antal Elnök

12./Előterjesztés elővásárlási jog gyakorlásáról az Eger 0713/41/S helyrajzi számú ingatlan vonatkozásában (PGÜB)
Juhász Éva Vagyongazdálkodási Iroda vezetője

13./Előterjesztés a Koordináta Sportegyesület „A kezek összeérnek” elnevezésű történelmi verseny működési célú támogatásának elszámolásáról (PGÜB, KSZSB, KGY)

14./Előterjesztés a 262/2024. (VI.27.) számú közgyűlési határozat módosításáról
Vágner Ákos Polgármester

15./Előterjesztés Eger, Iparos út (10540/25 hrsz.) ivóvíz gerincvezeték meghosszabbításának térítésmentes átadás-átvételére vonatkozó szándéknyilatkozat kiadására (UB, PGÜB)

Meghívott:
Pető Sándor ügyvezető, Mixersped Kft.

16./Előterjesztés a nemzetiségi önkormányzatokkal kötött együttműködési megállapodások felülvizsgálatáról (PGÜB, KGY)
Vágner Ákos Polgármester

17./Előterjesztés az Közbeszerzési Bíráló Bizottság és az Önkormányzati Közbeszerzési Döntőbizottság tagjainak megválasztásáról (PGÜB, KGY)
Vágner Ákos polgármester